Szamba betonowe Pyzdry

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno jest załatwić firmę do zrobienia wykopu na działce u właściciela. Żeby budowa szamba powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to wielkość szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować szambo na specjalne zamówienie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Sporo inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Pyzdry

Szczelne zbiorniki betonowe Pyzdry

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają przedostawanie się ścieków do gleby, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe poradnictwo w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba. Innowacyjne technologie pozwalają nam produkować komory, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, chociaż często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję szamba i instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w gromadzeniu nieczystości. Pośród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga pobierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538