Szamba betonowe Rakoniewice

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą firmę. Wiemy, jak ciężko jest załatwić ekipę do zrobienia wykopu na działce u właściciela. Żeby instalacja zbiornika powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To powoduje, że szambo betonowe będzie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to pojemność szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować szambo na indywidualne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na wywozie nieczystości. Sporo gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Rakoniewice

Szczelne zbiorniki betonowe Rakoniewice

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe poradnictwo w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pozwalają nam wytwarzać komory, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, chociaż często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory oraz montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Wśród naszych produktów znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga zbierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538