Szamba betonowe Rawicz

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa proponowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak trudno jest załatwić ekipę do wykonania dołu na działce u właściciela. Żeby instalacja szamba udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to rozmiar szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić zbiornik na specjalne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Wielu inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Rawicz

Szczelne zbiorniki betonowe Rawicz

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie wyboru właściwej pojemności zbiornika. Innowacyjne metody pozwalają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To właśnie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez klientów, chociaż często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory i montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w odprowadzaniu ścieków. Pośród naszych usług są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala zbierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538