Szamba betonowe Rogoźno

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak ciężko byłoby załatwić ekipę do wykonania dołu na miejscu u inwestora. Żeby instalacja zbiornika powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować zbiornik na specjalne zlecenie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Wielu gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Rogoźno

Szczelne zbiorniki betonowe Rogoźno

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się ścieków do gleby, a przez to nie doprowadzają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy użyciu naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe poradnictwo w kwestii kupna właściwej wielkości szamba. Innowacyjne technologie pomagają nam produkować komory, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję komory oraz instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować trudnościami w gromadzeniu ścieków. Pośród naszych produktów znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga pobierać deszczówkę z rynien i kierować ją prosto do ziemi. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538