Szamba betonowe Rychwał

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych musi odbywać się z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy trzeba postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z domu trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz ekologii. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych materiałów do budowy prefabrykatów oraz światowych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Rychwał

Szczelne zbiorniki na szambo Rychwał

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To istotne, bo szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego obręb i ściekać do ziemi. Należy zatem oddać wyzwanie stworzenia kompletnej kanalizacji fachowcom. To pomoże śmiało używać zbiornika i dbać jedynie o jego regularne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz troszczyć się o wykopanie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z zebranej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najrozsądniejszy patent na obfite podlewanie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od wielkości szamba, obszaru realizacji prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą wytrzymałością. Choć bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak niezbędna, gdy stawiasz dom. Współczesne przepisy wymagają, aby wszystkie budynki posiadały działające przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie szamba. Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestii wyboru szamba o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538