Szamba betonowe Rydzyna

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak trudno jest załatwić firmę do zrobienia wykopu na miejscu u inwestora. Żeby instalacja szamba udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to pojemność szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić szambo na indywidualne zamówienie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na wywozie nieczystości. Wielu inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Rydzyna

Szczelne zbiorniki betonowe Rydzyna

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe doradztwo w kwestii kupna właściwej pojemności zbiornika. Innowacyjne technologie pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To właśnie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba oraz montaż na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pomaga zbierać wodę opadową z orynnowania i prowadzić ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538