Szamba betonowe Sieraków

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak trudno byłoby załatwić firmę do wykonania dołu na miejscu u inwestora. Aby budowa szamba udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wytworzenia komory szamba, przez transport w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić szambo na indywidualne zamówienie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Wielu gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Sieraków

Szczelne zbiorniki betonowe Sieraków

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe poradnictwo w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba. Nowoczesne technologie pomagają nam produkować komory, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To właśnie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, choć często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie komory i instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pomaga pobierać deszczówkę z rynien i kierować ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538