Szamba betonowe Słupca

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak ciężko jest zorganizować firmę do wykonania wykopu na miejscu u właściciela. Aby budowa szamba udała się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić zbiornik na specjalne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Sporo gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Słupca

Szczelne zbiorniki betonowe Słupca

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do gruntu, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również profesjonalne doradztwo w kwestii kupna odpowiedniej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pozwalają nam produkować zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To głównie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, choć często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba i instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w przechowywaniu ścieków. Wśród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pozwala zbierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538