Szamba betonowe Śmigiel

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z domów musi odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podłączony do kanalizacji miejskiej, wtedy należy wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco zaawansowanej budowie. Nieczystości z budynku trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych materiałów do tworzenia szamb i innowacyjnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dostosowania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Śmigiel

Szczelne zbiorniki na szambo Śmigiel

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze głównie długowieczność prefabrykatu. To najważniejsze, bo szambo musi być nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego ściany i wpadać do ziemi. Warto zatem zlecić wyzwanie realizacji całkowitej instalacji specjalistom. To pozwoli swobodnie korzystać z szamba i troszczyć się tylko o jego regularne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz troszczyć się o wykopanie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najrozsądniejszy sposób na porządne nawadnianie warzyw. Zlecając to specjalistom możesz uzyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od rozmiaru szamba, regionu realizacji usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą wytrzymałością. Choć droższe, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednakże niezbędna, jeśli stawiasz dom. Obecne zasady wymagają, aby wszelkie domy posiadały działające podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie szamba. Jeżeli oczekujesz wsparcia w sprawie kupna szamba o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538