Szamba betonowe Sompolno

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z domów musi przebiegać z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podpięty do kanalizacji miejskiej, wtedy trzeba postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z budynku wpływają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i ekologii. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie wodoodpornych składników do budowy szamb i innowacyjnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dostosowania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Sompolno

Szczelne zbiorniki na szambo Sompolno

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To najważniejsze, ponieważ szambo powinno pozostawać wodoodporne. Zawartość z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Należy więc zlecić wyzwanie wykonania pełnej instalacji specjalistom. To pomoże swobodnie używać szamba i dbać jedynie o jego regularne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba martwić się o zrobienie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najlepszy sposób na porządne podlewanie warzyw. Zlecając to fachowcom możesz zyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od rozmiaru zbiornika, regionu wykonania usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą trwałością. Choć bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak konieczna, gdy budujesz dom. Współczesne przepisy wymagają, aby wszystkie domy miały sprawne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeżeli oczekujesz porady w kwestii wyboru szamba o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538