Szamba betonowe Stawiszyn

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych powinno odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podłączony do kanalizacji miejskiej, wówczas należy postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o nieco skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z domu trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz długowieczności. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie najtrwalszych materiałów do tworzenia szamb i światowych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dopasowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Stawiszyn

Szczelne zbiorniki na szambo Stawiszyn

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie długowieczność zbiornika. To istotne, ponieważ szambo musi być wodoodporne. Zawartość z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego ściany i wpadać do gruntu. Warto zatem polecić wyzwanie wykonania kompletnej instalacji specjalistom. To pozwoli śmiało używać zbiornika i dbać tylko o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz martwić się o wykopanie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają czerpać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy sposób na darmowe nawadnianie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz zyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od wielkości szamba, miejsca realizacji prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą trwałością. Chociaż droższe, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednakże nieunikniona, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy nakazują, aby wszystkie budynki miały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz porady w kwestii wyboru szamba o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538