Szamba betonowe Stęszew

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno jest zorganizować ekipę do wykonania dołu na miejscu u właściciela. Aby budowa szamba udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również zrobić zbiornik na specjalne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Sporo inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Stęszew

Szczelne zbiorniki betonowe Stęszew

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się ścieków do gruntu, a przez to nie dopuszczają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najtrwalsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy gotowe komory w wybrane miejsce, przy pomocy naszych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne poradnictwo w zakresie wyboru właściwej wielkości zbiornika. Nowoczesne metody pomagają nam produkować zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, chociaż często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję komory i instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych produktów znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga zbierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538