Szamba betonowe Sulmierzyce

Szambo z montażem to kompleksowa usługa oferowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak trudno jest zorganizować firmę do wykonania dołu na działce u inwestora. Aby instalacja zbiornika udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również zrobić zbiornik na indywidualne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Wielu gospodarzy kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Sulmierzyce

Szczelne zbiorniki betonowe Sulmierzyce

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do ziemi, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne poradnictwo w zakresie kupna odpowiedniej pojemności zbiornika. Nowoczesne metody pomagają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, chociaż niejednokrotnie droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję komory i instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w gromadzeniu nieczystości. Wśród naszych produktów znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pomaga zbierać deszczówkę z rynien i kierować ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538