Szamba betonowe Szamocin

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą firmę. Wiemy, jak ciężko byłoby załatwić ekipę do zrobienia dołu na działce u inwestora. Aby instalacja szamba powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru detali. Jeden z nich to pojemność szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić zbiornik na indywidualne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na wywozie nieczystości. Sporo gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Szamocin

Szczelne zbiorniki betonowe Szamocin

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się ścieków do gleby, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najtrwalsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy gotowe komory w wybrane miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w kwestii kupna odpowiedniej pojemności szamba. Nowoczesne metody pozwalają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory i instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować trudnościami w odprowadzaniu ścieków. Pośród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga zbierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538