Szamba betonowe Szamotuły

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą firmę. Wiemy, jak ciężko jest zorganizować ekipę do zrobienia dołu na miejscu u właściciela. Żeby instalacja zbiornika powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To powoduje, że szambo betonowe będzie zainstalowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to wielkość szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić zbiornik na specjalne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na wywozie nieczystości. Sporo gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Szamotuły

Szczelne zbiorniki betonowe Szamotuły

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do gleby, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe poradnictwo w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności zbiornika. Innowacyjne metody pozwalają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, choć często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że potrafimy oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba i montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować trudnościami w przechowywaniu nieczystości. Pośród naszych usług są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala pobierać deszczówkę z rynien i kierować ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538