Szamba betonowe Trzcianka

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z domów powinno przebiegać z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podpięty do kanalizacji gminnej, wtedy należy wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z domu wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i ekologii. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych materiałów do budowy szamb oraz nowoczesnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dostosowania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Trzcianka

Szczelne zbiorniki na szambo Trzcianka

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To istotne, ponieważ szambo powinno być nieprzepuszczalne dla wody. Nieczystości z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego ściany i wpadać do gruntu. Warto zatem polecić zadanie realizacji kompletnej instalacji fachowcom. To pozwoli śmiało korzystać z szamba i dbać tylko o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz troszczyć się o zrobienie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najrozsądniejszy sposób na darmowe nawadnianie kwiatów. Zlecając to specjalistom możesz zyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od wielkości zbiornika, obszaru wykonania prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą wytrzymałością. Choć droższe, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże nieunikniona, gdy budujesz dom. Współczesne przepisy nakazują, aby wszelkie domy miały sprawne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeżeli oczekujesz pomocy w sprawie wyboru szamba o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538