Szamba betonowe Trzemeszno

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z domów powinno odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podpięty do instalacji gminnej, wówczas należy wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i długowieczności. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie najtrwalszych składników do budowy szamb oraz światowych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dobrania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela i jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Trzemeszno

Szczelne zbiorniki na szambo Trzemeszno

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość prefabrykatu. To ważne, ponieważ szambo musi być nieprzepuszczalne dla wody. Nieczystości z zbiornika nie powinny wydobywać się poza jego ściany i ściekać do ziemi. Warto więc zlecić zadanie realizacji kompletnej instalacji fachowcom. To pozwoli śmiało używać zbiornika i troszczyć się tylko o jego systematyczne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz martwić się o wykopanie rowu i wkopanie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najtańszy sposób na darmowe podlewanie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz zyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od rozmiaru zbiornika, obszaru realizacji prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak niezbędna, jeśli budujesz dom. Współczesne zasady nakazują, aby wszystkie budynki posiadały działające podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie zbiornika. Jeżeli oczekujesz pomocy w sprawie kupna zbiornika o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538