Szamba betonowe Tuliszków

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak trudno byłoby załatwić ekipę do wykonania wykopu na działce u właściciela. Żeby budowa szamba udała się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to wielkość szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować zbiornik na specjalne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na wywozie nieczystości. Sporo inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Tuliszków

Szczelne zbiorniki betonowe Tuliszków

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się ścieków do gleby, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w zakresie kupna właściwej wielkości zbiornika. Innowacyjne metody pomagają nam produkować komory, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, choć często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy temat szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że potrafimy oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję komory i instalację na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować trudnościami w gromadzeniu ścieków. Pośród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala zbierać wodę opadową z rynien i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538