Szamba betonowe Turek

Szambo z montażem to kompleksowa praca oferowana przez naszą działalność. Wiemy, jak ciężko jest zorganizować ekipę do zrobienia dołu na miejscu u właściciela. Żeby budowa zbiornika powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować zbiornik na indywidualne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Sporo inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Turek

Szczelne zbiorniki betonowe Turek

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe doradztwo w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba. Innowacyjne technologie pomagają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, chociaż często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy temat szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję komory i montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Wśród naszych usług są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala pobierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538