Szamba betonowe Wieleń

Szambo z montażem to kompleksowa usługa oferowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak trudno jest zorganizować firmę do zrobienia dołu na działce u właściciela. Żeby budowa szamba powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To powoduje, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić szambo na indywidualne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Wielu gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Wieleń

Szczelne zbiorniki betonowe Wieleń

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu naszych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności zbiornika. Innowacyjne metody pozwalają nam produkować zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory oraz montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Wśród naszych usług są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga pobierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538