Szamba betonowe Wielichowo

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z domów musi przebiegać z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podłączony do instalacji gminnej, wówczas trzeba wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz długowieczności. W naszej działalności dbamy o zastosowanie wodoodpornych surowców do budowy szamb i innowacyjnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Wielichowo

Szczelne zbiorniki na szambo Wielichowo

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze głównie długowieczność konstrukcji. To ważne, bo szambo musi być nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z zbiornika nie powinny wydobywać się poza jego obręb i ściekać do gruntu. Warto więc zlecić zadanie stworzenia całkowitej kanalizacji specjalistom. To pomoże śmiało korzystać z zbiornika i troszczyć się tylko o jego regularne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba martwić się o zrobienie dołu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z zebranej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najtańszy sposób na obfite podlewanie warzyw. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać sprawną usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od wielkości zbiornika, obszaru realizacji usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą wytrzymałością. Choć droższe, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak konieczna, gdy stawiasz dom. Współczesne zasady wymagają, aby wszystkie domy posiadały sprawne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie szamba. Jeżeli potrzebujesz pomocy w sprawie wyboru szamba o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538