Szamba betonowe Witkowo

Prawidłowe usuwanie nieczystości z domów powinno przebiegać z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podpięty do kanalizacji gminnej, wtedy należy wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i ekologii. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie wodoodpornych surowców do tworzenia prefabrykatów oraz światowych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dobrania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Witkowo

Szczelne zbiorniki na szambo Witkowo

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie wytrzymałość zbiornika. To istotne, ponieważ szambo musi pozostawać wodoodporne. Ścieki z szamba nie powinny wydostawać się poza jego ściany i wpadać do gruntu. Należy zatem polecić wyzwanie stworzenia pełnej kanalizacji fachowcom. To pozwoli śmiało używać szamba i troszczyć się jedynie o jego regularne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz martwić się o zrobienie dołu i ułożenie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy patent na darmowe nawadnianie warzyw. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od wielkości zbiornika, miejsca realizacji prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, klienci częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak nieunikniona, gdy budujesz budynek mieszkalny. Współczesne zasady wymagają, żeby wszelkie budynki posiadały działające podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz pomocy w kwestii wyboru szamba o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538