Szamba betonowe Wolsztyn

Szambo z montażem to kompleksowa usługa oferowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak trudno jest zorganizować ekipę do zrobienia wykopu na działce u inwestora. Aby budowa szamba powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować szambo na specjalne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Sporo gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Wolsztyn

Szczelne zbiorniki betonowe Wolsztyn

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne poradnictwo w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba. Nowoczesne metody pozwalają nam produkować zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, chociaż często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję komory oraz instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować trudnościami w odprowadzaniu nieczystości. Pośród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga pobierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538