Szamba betonowe Wronki

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą firmę. Wiemy, jak ciężko byłoby zorganizować firmę do zrobienia wykopu na miejscu u właściciela. Aby budowa zbiornika powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To powoduje, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to rozmiar szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić zbiornik na specjalne zamówienie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Sporo gospodarzy kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Wronki

Szczelne zbiorniki betonowe Wronki

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się ścieków do gleby, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy gotowe komory w wybrane miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe poradnictwo w zakresie kupna odpowiedniej pojemności zbiornika. Nowoczesne metody pomagają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba i montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w gromadzeniu nieczystości. Wśród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala pobierać wodę opadową z rynien i kierować ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538