Szamba betonowe Września

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych powinno odbywać się z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy trzeba wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o nieco skomplikowanej budowie. Ścieki z budynku wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz ekologii. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie najtrwalszych surowców do budowy prefabrykatów oraz innowacyjnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dostosowania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Września

Szczelne zbiorniki na szambo Września

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość prefabrykatu. To najważniejsze, ponieważ szambo musi być nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z szamba nie mogą wydobywać się poza jego obręb i spływać do gruntu. Należy więc zlecić wyzwanie realizacji pełnej instalacji fachowcom. To pozwoli śmiało korzystać z szamba i dbać jedynie o jego regularne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z zebranej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie suszy to najrozsądniejszy sposób na obfite nawadnianie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od wielkości szamba, miejsca realizacji usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże konieczna, gdy stawiasz dom. Współczesne przepisy nakazują, żeby wszystkie budynki miały działające podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie szamba. Jeśli potrzebujesz porady w kwestii wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538