Szamba betonowe Wyrzysk

Prawidłowe usuwanie nieczystości z domów musi odbywać się z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podpięty do kanalizacji miejskiej, wtedy należy postawić szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o bardziej zaawansowanej budowie. Ścieki z domu wpływają do jednej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i ekologii. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie najtrwalszych materiałów do tworzenia prefabrykatów oraz światowych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dopasowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Wyrzysk

Szczelne zbiorniki na szambo Wyrzysk

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość prefabrykatu. To najważniejsze, gdyż szambo powinno być wodoodporne. Zawartość z szamba nie powinny wydobywać się poza jego obręb i wpadać do ziemi. Należy zatem zlecić zadanie realizacji całkowitej kanalizacji specjalistom. To pomoże śmiało używać zbiornika i troszczyć się tylko o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba troszczyć się o zrobienie rowu i ułożenie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najrozsądniejszy sposób na obfite podlewanie grządek. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od wielkości zbiornika, regionu wykonania usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą wytrzymałością. Mimo że bardziej kosztowne, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak konieczna, gdy stawiasz dom. Obecne zasady wymagają, żeby wszelkie domy posiadały sprawne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie szamba. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w sprawie wyboru zbiornika o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538