Szamba betonowe Wysoka

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych powinno odbywać się z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podpięty do instalacji gminnej, wtedy trzeba wykopać szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o nieco skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z domu wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz długowieczności. W naszej działalności dbamy o zastosowanie wodoodpornych surowców do tworzenia szamb i innowacyjnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dopasowania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego rodziny. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Wysoka

Szczelne zbiorniki na szambo Wysoka

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie wytrzymałość zbiornika. To istotne, bo szambo musi pozostawać szczelne. Ścieki z zbiornika nie powinny wydobywać się poza jego ściany i spływać do ziemi. Warto zatem zlecić wyzwanie stworzenia pełnej instalacji specjalistom. To pozwoli swobodnie używać zbiornika i troszczyć się jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz martwić się o wykopanie rowu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie suszy to najlepszy patent na darmowe podlewanie warzyw. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od kubatury zbiornika, regionu wykonania usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą trwałością. Choć bardziej kosztowne, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże konieczna, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Obecne zasady nakazują, żeby wszelkie budynki miały działające przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie kupna zbiornika o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538