Szamba betonowe Zagórów

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno jest załatwić ekipę do zrobienia dołu na miejscu u inwestora. Aby instalacja szamba powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić zbiornik na specjalne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Wielu gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Zagórów

Szczelne zbiorniki betonowe Zagórów

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się ścieków do gleby, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne poradnictwo w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba. Innowacyjne technologie pomagają nam wytwarzać komory, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba i instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu nieczystości. Pośród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala pobierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją prosto do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538