Szamba betonowe Zbąszyń

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z domów powinno odbywać się z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podłączony do instalacji gminnej, wówczas trzeba postawić szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z budynku wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i długowieczności. W naszej firmie dbamy o zastosowanie najtrwalszych składników do tworzenia szamb i nowoczesnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dostosowania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela i jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Zbąszyń

Szczelne zbiorniki na szambo Zbąszyń

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim długowieczność konstrukcji. To najważniejsze, gdyż szambo powinno pozostawać szczelne. Zawartość z szamba nie powinny wydostawać się poza jego ściany i spływać do ziemi. Warto więc polecić zadanie stworzenia kompletnej kanalizacji fachowcom. To pozwoli swobodnie używać szamba i troszczyć się jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba troszczyć się o zrobienie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy patent na obfite podlewanie grządek. Powierzając to fachowcom możesz zyskać sprawną usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od rozmiaru szamba, regionu realizacji usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Choć droższe, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak konieczna, gdy budujesz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy wymagają, aby wszystkie domy miały sprawne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie szamba. Jeżeli oczekujesz porady w sprawie wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538