Szamba betonowe Zduny

Szambo z montażem to kompleksowa praca oferowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak ciężko byłoby zorganizować firmę do wykonania wykopu na działce u właściciela. Żeby instalacja zbiornika udała się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru detali. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować zbiornik na indywidualne zamówienie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Sporo inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Zduny

Szczelne zbiorniki betonowe Zduny

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się ścieków do ziemi, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pomagają nam produkować komory, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez klientów, chociaż niejednokrotnie droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy temat szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory oraz instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w gromadzeniu nieczystości. Wśród naszych usług są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pozwala zbierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538