Szamba betonowe Żerków

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko byłoby załatwić firmę do zrobienia wykopu na działce u inwestora. Żeby budowa szamba udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To powoduje, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru detali. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić zbiornik na specjalne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Wielu gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Żerków

Szczelne zbiorniki betonowe Żerków

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe poradnictwo w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pozwalają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, chociaż często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję szamba oraz montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować trudnościami w przechowywaniu nieczystości. Wśród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala pobierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538