Szamba betonowe Białogard

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z gospodarstw domowych powinno odbywać się z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podpięty do instalacji miejskiej, wtedy trzeba postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o nieco skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z domu wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz długowieczności. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie najtrwalszych materiałów do budowy prefabrykatów oraz światowych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dostosowania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Białogard

Szczelne zbiorniki na szambo Białogard

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie wytrzymałość zbiornika. To najważniejsze, gdyż szambo powinno być wodoodporne. Nieczystości z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego obręb i ściekać do gruntu. Należy zatem oddać wyzwanie realizacji całkowitej kanalizacji specjalistom. To pomoże śmiało korzystać z szamba i troszczyć się tylko o jego regularne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz martwić się o wykopanie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy patent na obfite podlewanie warzyw. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać sprawną usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od kubatury szamba, obszaru realizacji usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą trwałością. Choć bardziej kosztowne, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak konieczna, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Obecne przepisy nakazują, żeby wszystkie budynki miały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeżeli oczekujesz wsparcia w sprawie wyboru zbiornika o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538