Szamba betonowe Biały Bór

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno jest załatwić ekipę do zrobienia wykopu na działce u inwestora. Żeby budowa zbiornika udała się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to pojemność szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić szambo na specjalne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Wielu gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Biały Bór

Szczelne zbiorniki betonowe Biały Bór

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe poradnictwo w kwestii kupna odpowiedniej wielkości zbiornika. Innowacyjne technologie pomagają nam produkować zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To głównie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, chociaż często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie komory i montaż na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować trudnościami w przechowywaniu nieczystości. Pośród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pozwala zbierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538