Szamba betonowe Cedynia

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych powinno odbywać się z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podłączony do kanalizacji miejskiej, wówczas należy wykopać szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco zaawansowanej budowie. Nieczystości z budynku trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych materiałów do tworzenia szamb oraz światowych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dostosowania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Cedynia

Szczelne zbiorniki na szambo Cedynia

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie długowieczność prefabrykatu. To ważne, bo szambo powinno pozostawać szczelne. Nieczystości z szamba nie powinny wydostawać się poza jego ściany i wpadać do ziemi. Warto zatem oddać zadanie stworzenia całkowitej kanalizacji fachowcom. To pomoże swobodnie korzystać z zbiornika i dbać jedynie o jego regularne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz martwić się o zrobienie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najrozsądniejszy sposób na darmowe nawadnianie grządek. Powierzając to specjalistom możesz zyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od kubatury zbiornika, miejsca realizacji usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe zapewniasz sobie setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą trwałością. Mimo że droższe, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak nieunikniona, gdy budujesz budynek mieszkalny. Obecne przepisy wymagają, aby wszelkie domy posiadały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie szamba. Jeżeli oczekujesz porady w sprawie wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538