Szamba betonowe Chociwel

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z domów powinno odbywać się z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podłączony do kanalizacji miejskiej, wtedy należy wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej zaawansowanej budowie. Ścieki z domu wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych materiałów do tworzenia szamb i innowacyjnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dostosowania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela i jego rodziny. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Chociwel

Szczelne zbiorniki na szambo Chociwel

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość prefabrykatu. To najważniejsze, ponieważ szambo powinno pozostawać wodoodporne. Ścieki z szamba nie powinny wydobywać się poza jego ściany i ściekać do ziemi. Należy więc polecić zadanie wykonania całkowitej kanalizacji fachowcom. To pozwoli śmiało używać zbiornika i dbać tylko o jego regularne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najrozsądniejszy patent na darmowe podlewanie grządek. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od wielkości szamba, obszaru realizacji usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą wytrzymałością. Choć bardziej kosztowne, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednakże nieunikniona, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy wymagają, aby wszelkie budynki miały sprawne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz pomocy w sprawie wyboru szamba o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538