Szamba betonowe Chojna

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą firmę. Wiemy, jak ciężko byłoby załatwić firmę do zrobienia wykopu na miejscu u inwestora. Aby instalacja zbiornika udała się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić szambo na specjalne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Wielu gospodarzy kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Chojna

Szczelne zbiorniki betonowe Chojna

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają przedostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości zbiornika. Innowacyjne technologie pozwalają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, chociaż niejednokrotnie droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie sprawia, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję komory i instalację na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga pobierać wodę opadową z orynnowania i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538