Szamba betonowe Choszczno

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych powinno przebiegać z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podpięty do kanalizacji miejskiej, wtedy trzeba postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z domu trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i długowieczności. W naszej firmie dbamy o zastosowanie najtrwalszych surowców do budowy szamb i innowacyjnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dostosowania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego rodziny. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Choszczno

Szczelne zbiorniki na szambo Choszczno

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie długowieczność zbiornika. To najważniejsze, gdyż szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z szamba nie mogą wydostawać się poza jego ściany i wpadać do ziemi. Warto zatem oddać wyzwanie wykonania kompletnej kanalizacji fachowcom. To pomoże śmiało korzystać z zbiornika i troszczyć się tylko o jego regularne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz martwić się o zrobienie rowu i wkopanie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najlepszy sposób na porządne nawadnianie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od rozmiaru szamba, regionu realizacji prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą trwałością. Chociaż bardziej kosztowne, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak niezbędna, jeśli budujesz dom. Współczesne przepisy nakazują, żeby wszelkie domy miały sprawne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie zbiornika. Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie kupna szamba o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538