Szamba betonowe Dębno

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko byłoby zorganizować firmę do zrobienia wykopu na miejscu u właściciela. Aby instalacja zbiornika powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru detali. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić szambo na specjalne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Sporo inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Dębno

Szczelne zbiorniki betonowe Dębno

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do gleby, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne poradnictwo w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba. Nowoczesne technologie pomagają nam produkować zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To głównie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory i instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować trudnościami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga pobierać wodę opadową z rynien i kierować ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538