Szamba betonowe Drawno

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą firmę. Wiemy, jak ciężko byłoby zorganizować firmę do zrobienia wykopu na miejscu u właściciela. Żeby budowa zbiornika powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić szambo na specjalne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie ścieków. Wielu inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Drawno

Szczelne zbiorniki betonowe Drawno

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do ziemi, a przez to nie dopuszczają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo w zakresie kupna właściwej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pozwalają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba oraz montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w gromadzeniu ścieków. Pośród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga zbierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538