Szamba betonowe Drawsko Pomorskie

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą firmę. Wiemy, jak trudno jest załatwić firmę do zrobienia dołu na działce u właściciela. Żeby instalacja szamba powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to wielkość szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować zbiornik na specjalne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Sporo inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Drawsko Pomorskie

Szczelne zbiorniki betonowe Drawsko Pomorskie

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się ścieków do gleby, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również profesjonalne poradnictwo w kwestii kupna właściwej pojemności zbiornika. Nowoczesne metody pozwalają nam produkować zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To głównie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, chociaż często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że potrafimy oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas produkcję komory i instalację na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować trudnościami w przechowywaniu nieczystości. Pośród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga pobierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538