Szamba betonowe Golczewo

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno jest załatwić firmę do zrobienia dołu na działce u inwestora. Aby instalacja zbiornika powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To powoduje, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić szambo na indywidualne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Sporo gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Golczewo

Szczelne zbiorniki betonowe Golczewo

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do gruntu, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe poradnictwo w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba. Nowoczesne metody pozwalają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas produkcję szamba oraz montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować trudnościami w odprowadzaniu nieczystości. Pośród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga zbierać wodę opadową z orynnowania i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki pojemnik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538