Szamba betonowe Goleniów

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak ciężko jest zorganizować ekipę do wykonania dołu na miejscu u inwestora. Żeby instalacja zbiornika powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To powoduje, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić szambo na specjalne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Wielu gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Goleniów

Szczelne zbiorniki betonowe Goleniów

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najtrwalsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe doradztwo w kwestii kupna właściwej wielkości szamba. Nowoczesne technologie pozwalają nam produkować komory, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, chociaż często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba oraz montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w gromadzeniu ścieków. Pośród naszych produktów znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga pobierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538