Szamba betonowe Gryfino

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą działalność. Wiemy, jak ciężko byłoby zorganizować firmę do wykonania dołu na miejscu u inwestora. Żeby budowa zbiornika udała się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić zbiornik na specjalne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Sporo inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Gryfino

Szczelne zbiorniki betonowe Gryfino

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się ścieków do gruntu, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe doradztwo w zakresie kupna właściwej wielkości zbiornika. Innowacyjne technologie pozwalają nam produkować komory, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję komory i montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w odprowadzaniu ścieków. Wśród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga zbierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki pojemnik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538