Szamba betonowe Ińsko

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą firmę. Wiemy, jak ciężko byłoby zorganizować ekipę do zrobienia dołu na działce u właściciela. Żeby budowa szamba powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To sprawia, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to pojemność szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również zrobić szambo na indywidualne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie nieczystości. Sporo inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Ińsko

Szczelne zbiorniki betonowe Ińsko

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do gruntu, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe doradztwo w kwestii kupna odpowiedniej pojemności szamba. Innowacyjne technologie pozwalają nam wytwarzać komory, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, chociaż często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie sprawia, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie komory i montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu nieczystości. Pośród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala zbierać wodę opadową z rynien i kierować ją prosto do ziemi. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538