Szamba betonowe Kamień Pomorski

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z domów powinno odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy należy postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o bardziej zaawansowanej budowie. Ścieki z budynku trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych surowców do tworzenia prefabrykatów oraz innowacyjnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dostosowania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Kamień Pomorski

Szczelne zbiorniki na szambo Kamień Pomorski

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie wytrzymałość zbiornika. To istotne, gdyż szambo musi pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Nieczystości z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego obręb i wpadać do gruntu. Warto zatem polecić zadanie stworzenia pełnej kanalizacji fachowcom. To pomoże śmiało korzystać z zbiornika i dbać jedynie o jego regularne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz troszczyć się o wykopanie dołu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy sposób na obfite podlewanie kwiatów. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od wielkości szamba, obszaru realizacji prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą wytrzymałością. Choć bardziej kosztowne, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak nieunikniona, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy nakazują, aby wszystkie budynki miały sprawne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie szamba. Jeżeli oczekujesz pomocy w sprawie wyboru zbiornika o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538