Szamba betonowe Lipiany

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno byłoby załatwić firmę do wykonania dołu na działce u inwestora. Aby budowa zbiornika udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to rozmiar szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować szambo na indywidualne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Sporo inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Lipiany

Szczelne zbiorniki betonowe Lipiany

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do gleby, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy gotowe komory w wybrane miejsce, przy pomocy naszych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w zakresie wyboru właściwej pojemności zbiornika. Innowacyjne metody pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, chociaż często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory oraz montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować trudnościami w gromadzeniu ścieków. Wśród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala zbierać deszczówkę z rynien i kierować ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538