Szamba betonowe Łobez

Prawidłowe usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych powinno przebiegać z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podpięty do instalacji miejskiej, wówczas należy postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z budynku wpływają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i ekologii. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych surowców do tworzenia prefabrykatów i światowych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dopasowania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Łobez

Szczelne zbiorniki na szambo Łobez

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim długowieczność zbiornika. To najważniejsze, gdyż szambo powinno być wodoodporne. Ścieki z szamba nie mogą wydostawać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Należy więc zlecić wyzwanie realizacji kompletnej instalacji specjalistom. To pozwoli śmiało korzystać z szamba i dbać tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz martwić się o zrobienie dołu i ułożenie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najlepszy patent na porządne podlewanie kwiatów. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od kubatury zbiornika, miejsca realizacji prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą trwałością. Choć bardziej kosztowne, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże niezbędna, gdy budujesz budynek mieszkalny. Obecne przepisy wymagają, żeby wszelkie domy miały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie zbiornika. Jeśli potrzebujesz porady w kwestii kupna szamba o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538