Szamba betonowe Międzyzdroje

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak ciężko byłoby zorganizować ekipę do zrobienia wykopu na miejscu u właściciela. Aby budowa szamba powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować szambo na indywidualne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na wywozie ścieków. Sporo inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Międzyzdroje

Szczelne zbiorniki betonowe Międzyzdroje

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do ziemi, a przez to nie doprowadzają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe doradztwo w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba. Innowacyjne metody pozwalają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, choć często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas produkcję komory i instalację na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować trudnościami w odprowadzaniu nieczystości. Wśród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pozwala pobierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538