Szamba betonowe Mieszkowice

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych powinno odbywać się z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podpięty do instalacji gminnej, wówczas należy wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz ekologii. W naszej firmie dbamy o zastosowanie wodoodpornych surowców do tworzenia prefabrykatów i światowych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dopasowania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Mieszkowice

Szczelne zbiorniki na szambo Mieszkowice

Kupując szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To najważniejsze, gdyż szambo musi być nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego obręb i ściekać do ziemi. Warto zatem oddać wyzwanie realizacji kompletnej kanalizacji fachowcom. To pomoże swobodnie używać szamba i dbać tylko o jego regularne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz martwić się o wykopanie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają korzystać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najlepszy sposób na obfite podlewanie grządek. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od wielkości szamba, miejsca wykonania prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą wytrzymałością. Choć droższe, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże nieunikniona, gdy budujesz budynek mieszkalny. Obecne zasady nakazują, żeby wszystkie budynki miały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeżeli oczekujesz porady w kwestii kupna szamba o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538