Szamba betonowe Mirosławiec

Szambo z montażem to kompleksowa praca oferowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko byłoby załatwić ekipę do zrobienia dołu na działce u właściciela. Żeby budowa szamba udała się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To powoduje, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to rozmiar szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować zbiornik na indywidualne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie nieczystości. Wielu inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Mirosławiec

Szczelne zbiorniki betonowe Mirosławiec

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się ścieków do gruntu, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy gotowe komory w wybrane miejsce, przy pomocy naszych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności zbiornika. Nowoczesne metody pozwalają nam produkować zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, chociaż niejednokrotnie droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba i instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu nieczystości. Wśród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pomaga pobierać wodę opadową z rynien i kierować ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538